header4.jpgheader3.jpgheader2.jpgheader.jpg

Regulamin zakupów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW - najlepiej proszę składać zamówienia mailowo - podam termin realizacji i sposoby wysyłki.

 

Terminy:

  • Zamawiający, klient, kupujący - osoby korzystające z oferty sklepu internetowego.
  • Sprzedający, sprzedawca, firma: 

Moto-Adventure-Tech 


1. Zamieszczone na stronie www.moto-adventure-tech.com.pl oferty w dziale sklep nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 61 Kodeksu Cywilnego.

2. Transakcja odbywa się przez Internet, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy zamawiającym, a sprzedającym.

3. Warunkiem dokonania zamówienia jest kupno przez sklep na stronie www.moto-adventure-tech.com.pl lub zamówienie mailowe na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia lub przesłanie prawidłowych danych (adres zamieszkania/wysyłki, telefon, adres e-mail) na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

5. Kupujący zobowiązany jest do podania adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

6. W przypadku zamówień telefonicznych zamawiający zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem sklepu internetowego www.moto-adventure-tech.com.pl i zaakceptowaniem go, a następnie poinformowaniem o tym fakcie drogą mailową ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ) naszego sklepu.

7. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów znajdujących się na stronach sklepu www.moto-adventure-tech.com.pl w każdym momencie bez podania przyczyny. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

8. Zamawiane towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej.

9. Rozliczenie transakcji może nastąpić poprzez zapłatę przelewem na wskazane konto Sprzedawcy lub płatności PayU przed wysyłką zamówionego towaru, albo zapłatę gotówkową przy odbiorze.

10. Zakupione towary będą dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień lub inny- podany przez Klienta.

11. Strony dopuszczają możliwość potwierdzenia szczegółów realizacji zamówień za pośrednictwem poczty elektronicznej.

12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r.

13. Klient poprzez zamówienie towaru za pomocą formularza zamówieniowego oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb firmy zgodnie z ustawa "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997r.

14. Zwrot zakupionego przedmiotu jest możliwy w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny, chyba że w opisie i przy zamawianiu jest informacja o braku tej możliwości.

Zwracany towar nie może być uszkodzony.

15. Zwrotowi podlega cena zakupionego towaru - bez wysyłki.

16. Zwracany lub reklamowany przedmiot należy odesłać przesyłką pocztową na adres firmy. Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych za pobraniem. Koszty wysłania pokrywa kupujący.

17. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od momentu ich wpłynięcia.

18. Zakup na mojej aukcji (w sklepie) oznacza akceptację regulaminu.

 

Pełnomocnictwo 

 

Kupując na mojej aukcji udzielasz mi jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w twoim imieniu i na twój rachunek z pocztą w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki pieniężne nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

Darmowy licznik odwiedzin